Privacybeleid

Bekijk hier ons privacybeleid

Klantenservice - voor alle vragen

Wij zijn bereikbaar via 0900-0322 (€0,45 p/m) - 7 dagen per week van 10:00 tot 20:00 uur en per e-mail (klantenservice@agora-lelystad.nl) proberen wij binnen drie werkdagen een reactie te versturen. 

Kassa
Kaarten kunnen 24/7 besteld worden via onze website. AGORA heeft geen theaterkassa. Bij theatervoorstellingen gaan de deuren 60 minuten voor aanvang open, bij het filmtheater 30 minuten voor aanvang. Je kunt natuurlijk 24 uur per dag, 7 dagen per week op onze website terecht voor kaarten en informatie.

Evenement organiseren

Vergadering, congres of een evenement organiseren? Wij staan voor je klaar en zorgen ervoor dat het een groot succes wordt. Neem vrijblijvend contact op via sales@agora-lelystad.nl om de mogelijkheden te bespreken.

Algemene contactgegevens

Klantenservice

klantenservice@agora-lelystad.nl

Directeur-bestuurder
Richard Wijnveldt
r.wijnveldt@agora-lelystad.nl

Controller
Harriet Kruis
h.kruis@agora-lelystad.nl

Programmeur & Hoofd Marketing | Sales
Jolanda Boerhof-Scholten
j.boerhof@agora-lelystad.nl

Afdeling Marketing
marketing@agora-lelystad.nl

Afdeling Sales (organisatie van vergaderingen, evenementen en congressen)
sales@agora-lelystad.nl

Hoofd Podiumtechniek, Gebouwbeheer en ICT
Onno de Potter
o.depotter@agora-lelystad.nl

Technische lijsten
techniek@agora-lelystad.nl

Raad van toezicht

  • Dhr. P.C. van Kleij; voorzitter | beleid & strategie
  • Mevr. I. Boesmans-Medema; vice-voorzitter | politiek profiel
  • Dhr. J.S. Visch; penningmeester
  • Dhr. J. Liscaljet; Cultuur Ondernemerschap
  • Dhr. M. Simons; artistiek profiel

Adres

Agorabaan 12, 8224JS Lelystad