Rob Kemps
-
vr 7 mei ’27
- Deuren open
- 19:15
- Start
- 20:15
- Eind
- 21:45
Grote ZaalPrijzen Normaal € 29,50
Na het grote succes van Hemel op aarde keert Rob Kemps terug naar AGORA met zijn nieuwe theaterprogramma Laat me niet alleen. Ditmaal staat de man centraal die volgens Rob de allergrootste chansonnier aller tijden is: Jacques Brel. Rob treedt in de voetsporen van zijn held en neemt het publiek mee op een wereldreis, van de straten van Parijs tot het afgelegen eiland Hiva Oa.
Een ode aan Jacques Brel
In Laat me niet alleen vertelt Rob met evenveel humor als ontroering over de muziek en vooral over het bewogen leven van de Belgische legende. Brel verliet huis en haard om wereldroem te vergaren, zwierf van Berlijn naar Moskou en New York, om uiteindelijk zijn rust te vinden in de Stille Oceaan. Terwijl Rob deze verhalen deelt, legt hij onvermijdelijk ook de link met zijn eigen leven. Onder regie van Martin van Waardenberg en met tekstadvies van Diederik van Vleuten ontstaat een persoonlijke en aanstekelijke vertelling die laat zien dat een leven zonder Brel voor Rob geen leven is.
Over Rob Kemps
Rob Kemps is een veelzijdig entertainer en schrijver, bij het grote publiek bekend van de Snollebollekes en het geprezen tv-programma Chansons!. Zijn passie voor Franse cultuur en geschiedenis vertaalde zich eerder al in een succesvolle tournee over de begraafplaats Père-Lachaise. Als bevlogen verteller weet hij als geen ander geschiedenis en persoonlijke herinneringen te verweven tot een ervaring met meerwaarde.
Recensies / In de media
“De verhalen zijn wonderlijk en aanstekelijk leuk, de moeite waard om te blijven vertellen en live is een ervaring met meerwaarde, zo blijkt.” – Theaterkrant over Hemel op aarde.