Pippi en de piraten (6+)
-
zo 11 okt ’26
- Deuren open
- 14:00
- Start
- 15:00
- Eind
- 16:15
Grote ZaalPrijzen Normaal € 23,00
Pippi Langkous vertrekt samen met Tommie en Annika op een spectaculaire reis naar het eiland Taka Tuka om haar vader te redden. In de fantasierijke familiemusical Pippi en de piraten nemen zij het op tegen de beruchte piraten Bloed Barend en Messen Jochem. Een vrolijk avontuur voor iedereen vanaf 6 jaar vol humor en muziek.
Een spannend kat-en-muisspel op zee
Wanneer Pippi via flessenpost ontdekt dat kapitein Efraïm Langkous gevangen wordt gehouden, bedenkt ze direct een plan. Met een zelfgebouwd vliegtuig, een luchtbed en een flinke portie lef trotseren de vrienden wilde dieren en onverwachte wendingen. Dankzij haar enorme kracht en slimme streken weet Pippi zelfs de gevaarlijkste piraten te verslaan in een spannend kat-en-muisspel. "In de kenmerkende stijl van Theater Terra komen poppenspel, muziek en spectaculaire vormgeving samen in een vrolijk familieavontuur."
Over Theater Terra
Theater Terra is al jaren een begrip op het gebied van familievoorstellingen en jeugdtheater. Onder leiding van regisseur Wesley de Ridder en met muziek van Fons Merkies en Laurens Goedhart brengen zij geliefde verhalen tot leven. De cast, met onder anderen Anouk Snel en Sjors Arts, maakt gebruik van de kenmerkende combinatie van menselijk spel en poppenspel.
Recensies / In de media
"Een fantasierijke familievoorstelling gebaseerd op de geliefde verhalen van Astrid Lindgren."