Thunder From Downunder (18+)

De ultieme ladies night Out !!
za 14 mrt 20:15
za 14 mrt ’26
20:15
  • za 14 mrt ’26
    20:15
    Grote Zaal
    Start kaartverkoop wo 14 mei ’25 10:00
  • Inclusief garderobe en (pauze)drankje

    Exclusief €3,25 boekingskosten per boeking

Via Las Vegas komen de mooiste, meest gespierde, goed gebouwde en sexy dansers van Australia’s Thunder From Down Under rechtstreeks naar Nederland!

Het zijn de prikkelende choreografieën, opzwepende muziek en glimmende torso’s die garant staan voor een verleidelijke, smakelijke en high-energy show waar je graag naar kijkt. Thunder From Down Under is geen onbekende meer in dit segment. Wereldwijd hebben miljoenen vrouwen deze hunks al zien optreden en voor hun theatrale shows zijn ze onderscheiden met titels als Best Adult Attraction, Best Male Revue Show in Las Vegas en mochten zij zelfs de sleutel van deze stad in ontvangst nemen. Meerdere malen zijn ze als special guest te zien geweest bij NBC’s Today Show, The Tyra Banks Show, ABC Daytime, Project Runway, The Ellen DeGeneres Show en vele tv series waaronder Drop Dead Diva.

Deze all-male dansrevue is geschikt voor iedereen die de achttien is gepasseerd en hoewel de mannen de grenzen duidelijk opzoeken, gaan ze er nooit overheen. Wie erbij wil zijn moet snel zijn met het bestellen van haar kaarten, want dit Thunder-feest gaat je stoutste dromen waarmaken en moet je beleefd hebben!


GUN JEZELF... EEN SPRANKELEND COCKTAILARRANGEMENT!

Begin de avond sprankelend met een glas prosecco. Na de voorstelling kies je jouw favoriete cocktail: een AGORA Spritz, Pornstar Martini of een alcoholvrije Paloma 0.0. Daarbij serveren we een heerlijk borrelplank met frisse rauwkost, smaakvolle dips en versgebakken broodjes.

Een perfecte afsluiting van een stijlvolle avond!


Boek hier je horeca-arrangement