Pa

met Eric Corton
wo 15 apr 20:15
wo 15 apr ’26
20:15
  • wo 15 apr ’26
    20:15
    Grote Zaal
    Start kaartverkoop wo 14 mei ’25 10:00
  • Inclusief garderobe en (pauze)drankje

    Exclusief €3,25 boekingskosten per boeking

Pa zoekt zijn gitaar, want straks moet hij op. Hij mag zijn fans toch niet in de steek laten? En zijn band wacht al op Schiphol. Maar waarom noemt zijn roadie hem ineens pa?

Met de solovoorstelling Pa, gespeeld door Eric Corton (ook op gitaar!), viert Solo Stories haar 10-jarig jubileum. Om nogmaals stil te staan bij de honderdduizenden mensen met dementie en hun mantelzorgers, brengen de makers van Ma een geheel nieuwe voorstelling over dit fenomeen. 
Een ontroerend, geestig en muzikaal verhaal over een vader die een fascinerende tournee maakt door zijn eigen werkelijkheid. 


AGORA Academie - INLEIDING

Voorafgaand aan deze voorstellingen bieden wij een inspirerende en leerzame inleiding aan, waarin je meer achtergrondinformatie krijgt over de voorstelling. Tijdens deze introductie krijg je een uniek kijkje achter de schermen, vaak gegeven door een lid van het gezelschap zelf.,

De inleiding begint één uur voor aanvang van de voorstelling en duurt ongeveer 30 minuten. Het is een geweldige kans om de context van de voorstelling beter te begrijpen en je ervaring te verdiepen.

Kosten: € 2,50 per persoon
Reserveren verplicht: Je kunt de inleiding eenvoudig bijboeken via het bestelmenu.

Heb je al een ticket en wil je nog een inleiding bijboeken?

Boek hier je inleiding


GUN JEZELF... EEN COMPLEET AVONDJE UIT!

Maak je theateruitje nóg leuker met een van onze horeca-arrangementen. Bij ontvangst, na afloop van de voorstelling of allebei. Inclusief gereserveerde tafel in de foyer. Boek het arrangement direct tijdens het bestelproces van je theaterkaarten. Let op: per voorstelling is een beperkt aantal tafeltjes beschikbaar.

Heb je al kaarten voor deze voorstelling en wil je een arrangement bijboeken?

Boek hier je horeca-arrangement